The 2021/2022 recruitment is on!

    Sign up today    

baner mwsl telc

 

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT), ulusal akademik sıralamaya göre, Avrupa'nın önemli bir lojistik üniversitesidir ve Polonya'daki en iyi uzman lojistik üniversitesidir. Dünyanın her yerinden çeşitli üniversiteler ve kurumlarla işbirliği yapıyoruz.

Orta-Doğu Avrupa'da lojistik ve taşımacılık bilimi alanlarını tanıtan ve geliştiren CILT İngiltere - (Birleşik Krallık Chartered Logistics and Transport Institute) tarafından akredite edilmiş tek üniversiteyiz. Bu enstitü, son 100 yıldır tüm dünyada Lojistik programlarını belgeleyen en önemli kurum olmuştur.

Başarılı bir öğrenci olabilmek için, eğitim dili olarak İngilizce öğrenmeyi planlayan gençlerin dil becerilerini geliştirmeleri gerekmektedir. İngilizce hazırlık yılı boyunca, öğrencilerin dersleri takip edebilmesi, laboratuvarlara ve sunulan diğer derslere aktif olarak katılabilmesi için okuma, dinleme, yazma ve tabii ki konuşma becerilerini geliştirmeleri gerekir. Ayrıca öğrencilerin makale yazabilmeleri, tartışmalarda yer alabilmeleri ve son olarak tezlerini savunabilmeleri için yeterli dil becerilerine sahip olmaları gerekir.

Üniversitemiz tarafından sunulan İngilizce hazırlık dersleri, öğrencilerin önce bireysel öğrenme hedeflerinin ne olduğunu anlamalarına ve daha sonra gerekli İngilizce dil yeterliliklerini geliştirmelerine yardımcı olmaya odaklanmaktadır. İngilizce hazırlık sınıflarındaki dersler sırasında öğrenciler, dili bağımsız olarak kullanma ve TELC isimli uluslararası geçerliliği olan sınavına hazırlanma fırsatını elde ederler.

The International University of Logistics and Transport in Wroclaw
 ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław Poland
 tel: +48 (71) 324-68-42 int. 125           faks: +48 (71) 325-15-61
zagranica@msl.com.pl

facebook     skype     skype