The 2021/2022 recruitment is on!

    Sign up today    

  CILT AKREDİTASYONU  | OECD RAPORU | ISO BELGESİ | PREMIUM MARKA | BAŞARININ ANAHTARI | LİDERLER ÜNİVERSİTESİ | GÜVENLİ OKUL / KALİTELİ ÜNİVERSİTELER MEMNUNİYETİ ÇALIŞMASI | GELECEKTEKİ ÇALIŞMALAR | VELİ DOSTU ÜNİVERSİTE

 

CILT AKREDİTASYONU

The Chartered Logistics and Transport UK (CILT), dünya genelinde yüzden fazla ülkede Lojistik ve Transport endüstrisinden 33.000 uzmanı birleştiren ve akredite olmalarını sağlayan bir kuruluştur. Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT) ise, Polonya çağında CILT UK akreditasyonunu alabilen ve kriterleri en yüksek skorla karşılayabilmiş tek üniversitedir. Bu sayede üniversitemiz kriterleri en yüksek düzeyde karşılayabilen Oxford Brookes University, Cardiff University ve The London Institute of Shipping and Trade gibi elit üniversiteler grubuna girebilmiştir.

 

 

 

OECD RAPORU

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD), 34 ülkeden oluşan uluslararası bir ekonomik kuruluştur ve bu kurum, 21 Şubat 2013 tarihinde yükseköğretimin Wroclaw şehrinin gelişimi üzerindeki etkisi hakkında bir rapor sundu. Bu raporda net bir şekilde görülmektedir ki, “Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT) öğrencilerine mevcut işgücü piyasasında gerekli becerileri kazandıran ve öğrencilerini donanımlı bir şekilde mezun eden bir eğitim kurumudur. Aynı zamanda Wroclaw şehrinde lojistik sektöründe çalışan kurumlara eğitimli profesyoneller sağlamakla beraber, mezun olan öğrencilerinin büyük bir bölümü yine lojistik sektöründe çalışmaktadır”.

 

 link

 oecd

ISO BELGESİ

 

 

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT) tarafından PN-EN ISO 9001: 2015 standardına uygun Kalite Yönetim Sistemini etkin bir şekilde uyguladığını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Mart 2018'de alınmış olan sertifika, üniversitemizin devamlı gelişimini ve gelişimini doğrulamaktadır.

 

 

certyfikat ISO m

 PREMIUM MARKA

OHer sene olduğu gibi bir kez daha “Premium Marka 2017” adı verilen ve yüksek eğitim kurumlarını, yüksek lisans eğitimi veren özel eğitim kurumlarını, meslek yüksek okullarını kapsayan en iyi kurumlar seçildiği. Gururla belirtmek isteriz ki, Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT) özel üniversite olarak “Ex Aequo” ödülünü almış bulunmaktayız.

 

 

 

 BAŞARININ ANAHTARI

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT), 2017 yılında 21. versiyonu yapılan Aşağı Silesia Başarı Ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül de lojistik sektöründe tek olan üniversitemize seçkinlik anlamında özel bir ünvan katmıştır.

 

 

 LİDERLER ÜNİVERSİTESİ

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT), lojistik ve taşımacılık konusunda uzmanlar yetiştirerek Polonya'nın en iyi özel üniversitesi olarak "Üniversite Liderleri” sertifikası ile onurlandırıldı. "Üniversite Liderleri” sertifikası, liderlik becerileri ve yeterlilikleri ile mezun öğrenci verebilen üniversitelere verilmektedir. Sertifika, mezun oldukları akademik kurumun öğrencilerine yaratıcılıklarını, entelektüel bağımsızlıklarını, karar verme becerilerini, sorumluluklarını, iletişim becerilerini, özgüvenlerini ve çağdaş toplumda ve ülkede liderlik rollerini yerine getirmede yararlı olan diğer özellikleri öğretecek şekilde çalışmalar yürüttüğünü doğrulamaktadır.

 

 

GÜVENLİ OKUL / KALİTELİ ÜNİVERSİTELER MEMNUNİYETİ ÇALIŞMASI

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT), 2020/2021 akademik yılında “Akademik Bilgi Merkezi” tarafından verilen “Güvenilir Okul Sertifikası” ile birkaç kez ödüllendirilmiştir. Üniversitemizin, 2005 yılından bu yana “Güvenilir Okul sertifikası” sahibi olduğunu belirtmek isteriz. Bu ödül ile üniversite olarak hem teori hem de pratik eğitimdeki yüksek öğretim sunduğumuzu kanıtlamaktadır.

 

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT) ayrıca, öğrencilerin işgücü piyasasına girmek için güvenilir bir şekilde hazırlandığını kanıtlayan bir belge olan “Quality University - Good Work” sertifikasını almıştır. Bu ödül, üniversite için uygun öğretim programlarını uygulayan ve en iyi araçları sunan bir kurum olarak işgücü piyasasındaki mezunların durumunu geliştiren projeler için bir ayrıcalıktır.

 

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT), Ulusal Araştırmalar Akreditasyon Programı "Geleceğe Yönelik Çalışmalar" 3. baskısında yer aldı ve sunduğumuz modern eğitim standartları sayesinde yarışmayı 1. olarak tamamlamıştır. Akreditasyon belgesi, diğer üniversitelerden öne çıkmamızı sağlayan, günümüzde işverenler tarafından takdir edilen mesleki becerilerin geliştirilmesi için fırsatlar yaratan çalışmalar alanında verilmiştir.

 

 

 

 GELECEKTEKİ ÇALIŞMALAR

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT), 2020/2021 akademik yılında “Akademik Bilgi Merkezi” tarafından verilen “Güvenilir Okul Sertifikası” ile birkaç kez ödüllendirilmiştir. Üniversitemizin, 2005 yılından bu yana “Güvenilir Okul sertifikası” sahibi olduğunu belirtmek isteriz. Bu ödül ile üniversite olarak hem teori hem de pratik eğitimdeki yüksek öğretim sunduğumuzu kanıtlamaktadır.

 

More at: http://www.studiazprzyszloscia.pl/strona-26

 

1 m 2 m

 VELİ DOSTU ÜNİVERSİTE

Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT), "Ebeveyn Dostu Üniversite" başlıklı “İyi Uygulamalar Yarışması”na da katıldı. Polonya'daki bu yarışmadan sadece dokuz eğitim kurumunun ödülle ayrılabildiğini belirtmek isteriz.  sadece dokuz yükseköğretim kurumu verildi. Diğer üniversiteler arasında kazananın, Wroclaw Uluslararası Lojistik ve Transport Üniversitesi (IULT) olduğunu gurular söylemek isteriz.

 


More information about the competition: http://www.plineu.org/projects/uczelnia-przyjazna-rodzicom/

 

The International University of Logistics and Transport in Wroclaw
 ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław Poland
 tel: +48 (71) 324-68-42 int. 125           faks: +48 (71) 325-15-61
zagranica@msl.com.pl

facebook     skype     skype